Inloggen

Tip! nieuw veilinghuis online "goudenzilverveiling.nl"

dec 04 2012

Een  nieuw veilinghuis online, www.goudenzilverveiling.nl

Ze wist het al vanaf haar 10e jaar, Danielle Paes, ze zou diamantair worden en een
juwelierszaak beginnen. Beide ouders zijn diamantair en vanaf haar 15e werkte ze al in de zaak van haar moeder.
Ze kreeg als het ware het vak met de paplepel ingegoten, maar Danielle zag al snel dat een traditionele juwelierszaak niet bij haar en niet meer bij deze tijd past, en wil goud en zilveren voorwerpen in een nieuw concept verkopen. Maar wel met alle garanties en service van dien.

Een gedegen ondergrond was voor haar zelf een vereiste, om goed voorbereid in zaken te gaan. Naast haar werk als assistente van haar moeder, heeft ze een HBO studie business & management volbracht. Haar stageplaatsen laten niet te raden over, bij een juwelier, bij een veilinghuis en Taxatiebureau voor kunst en antiek. Tevens heeft ze in 2010 aan het International Gemological Institute te Antwerpen haar diamond grading and identification gehaald.

Mede door haar scriptie met als titel:
“in hoeverre is een online veilingsite de beste markt en/of verkoopstrategie voor een jonge innovatieve ondernemer die unieke objecten, zoals sieraden, wil verkopen via het internet, als deze ondernemer kan kiezen uit de vorm van een online winkel of een online veiling?” Na het schrijven en tijdens het onderzoek van haar scriptie, kwam het beslissende moment dat ze besloot haar eigen veilinghuis te starten.

In de afgelopen 6 maanden tijdens de ontwikkeling van het veilingsysteem en PR, heeft ze een prachtige collectie kunnen samenstellen uit diverse particuliere boedels. Unieke antieke sieraden, zowel klassiek,Jugendstil, Art-Deco, maar ook Design sieraden uit de 50e en 60e jaren. Zilveren objecten,o.a.thee-koffieserviezen, dienbladen en andere kleinoden

De veiling staat al online, en het is zeker de moeite waard om te gaan kijken, of wie weet te gaan bieden, www.goudenzilverveiling.nl

Voeg toe aan uw Google HomePage

  Archief
Boek "de vijf minuten die mijn leven veranderden" Welkom Weblog Te koop/ For sale Taxaties, verzekering, verdeling Taxatie via twitter of mail Kunstadvies met integriteit Object van de dag Onder de loep, vragen over antiek Kunstschatten Column Chapeau TV programma's In het nieuws en tentoonstellingen Beeldentuin "landgoed heerdeberg" Restauratie van meubels, schilderijen en zilver Contact Second opinion